ÖNEL KUMAŞ & HAZIR GİYİM


1986 yılında ilk mağazasının ardından hızla büyüyen Önel KUMAS & HAZIRGİYİM ürün çeşitliliği ve kalitesinden, müşteri memnuniyetine kadar uzanan geniş ufku ile; üç katlı mağazasında sizlere Londra’daki bir mağazada hissedeceğiniz bir alışveriş keyfi yaşatıyor.

Tekstil dünyasındaki hazır giyime yönelişin ardından önel, sizlere dünya markası Scabal’ın (Takım Elbise, Spor Ceket, Pantolon, Kaban, Pardüsü ve Ayakkabı) çeşitleri ve aksesuarlarını beğeninize sunmaktadır. Ayrıca ikibin çeşit üstün kalite kumaş alternatifi içinden, özel kumaş siparişlerinizi 3 gün içinde, hazır giyim seçeneğinizi ise Scabal’ da özel olarak hazırlatarak, 3-4 hafta içerisinde sizlere teslim edilebilmektedir.

Dünyaca ünlü WİLVORST Damatlık, Smokin/Seramoni kıyafetleri; papyon, fular, yelek kombinleri, özgün model ve renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.

Önel B/A/S/L/E/R Boutique’ de Almanya’ nın ünlü bayan giyim firması BASLER’ in ceket, etek, pantolon, t-shırt, palto, pardesü, çanta koleksiyonunu 34-46 beden arası bulabilirsiniz.Basler’ in her sezon genişleyen koleksiyonun yanında İtalya’ nın ünlü tasarımcılarının abiye koleksiyonları da beğeninize sunuluyor.

Önel’ in her zaman takdirle izlenen fantezi kumaş reyonlarında, Avrupa’nın en seçkin gelinlik kumaşları, Fransız dantelleri, işle boncuklu kumaşlar, saten, saten düşes, şantung, organze, Fransız tül çeşitleri ve Solsist, Tessilario, Armani, Abraham, Luigi Verga, Seta Fantasia, Cadena, Valentino, Roberto Cavalli, Ungaro gibi ünlü markalarının dünya moda merkezinde çıkan model ve kumaşlarını eş zamanlı olarak kataloglarındaki uygulamaları ile görebilirsiniz.

Takdirleriniz ve yüzünüzdeki ufacık bir gülümseme, bizim için yeterli.